Kapų tvarkymas, priežiūra

Teikiame vienkartines ir daugkartines kapaviečių priežiūros, tvarkymo paslaugas. Pilame skaldelę. Darome 3D vizualizacijas, projektus.

Kapavietės priežiūros, tvarkymo paslaugos. Jos tampa vis populiaresnės, ypač kai klientai yra išvykę toli, arba tiesiog neturi galimybės kapavietės prižiūrėti patys. Mielai padėsime Jums sutvarkyti kapus. Teikiame vienkartines ir daugkartines priežiūros paslaugas. Paslaugų kaina nuo 25 € .

Kapavietės uždengimas skaldele, medžio mulču , smėliu . Kad kapavietę būtų prižiūrėti lengviau , kad ravimų piktžolių būtų mažiau, klientams siūlome kapavietę ar dalį jos uždengti . Medžiagų pasirinkimas yra labai platus: granito skaldele, glūdinti akmenukai, žievės mulčas ir smėlis. Jei sunku nuspręsti , kaip susitvarkyti kapavietę, siūlome projektą , 3D vizualizaciją.

Projektas . Išsamus kapavietės tvarkymo dokumentas, kuris yra pateikiamas su išsamiais kapavietės tvarkymo, rekonstrukcijos duomenimis : matmenys, tikslios naudojamos medžiagos su kiekiais. Pridedamas aiškinamasis raštas. Kaina nuo 100 €/vnt.

3D vizualizacija. - Kas tai? Tai vienas iš svarbiausių, ir moderniausių "įrankių", kuris padeda pamatyti , kaip atrodys galutinis rezultatas, po atliktų darbų. Kaina nuo 50 € /vnt.

Šiek tiek darbų pavyzdžių :

-Turite klausimų?

- Susisiekime...